בזרוע נטויה - המעמד המושלם לנייד

כמה רגש יכול אדם לחוש כלפי זרוע? אני כבר מזמן לא בן חמש עשרה, ככה שלא מדובר בדימוי מהעולם האוטו-אירוטי, אלא במשהו קונקרטי. מצאתי את הזרוע הכי הטובה בעולם, להחזיק באמצעותה את הנייד ברכב, ואני מת עליה.

לא אקח את הקרדיט על עריכת התחקיר, אבל כן אוכל לומר, שהתנסיתי לפחות בעשר זרועות כאלה בעבר. חלק התקלפו אחרי שבועיים, אצל חלק הפלסטיקים התפרקו מיידית, וחלק בכלל לא הסכימו להצמד לדשבורד. אגב, אני לא אוהב לחבר את הזרוע לשמשה הקדמית. הטלפון מתחמם מאוד בקיץ, שדה הראיה נחסם, ובאופן כללי זה משרה אווירה של מונית ברכב. גם ככה תשעים אחוזים מהנסיעות הם להעביר את הילדים ממקום למקום.

בקיצור, לפני כמה שבועות ראיתי משאל גולשים בבלוג גיקים אמריקאי שאני עוקב אחריו. המטרה היתה למצוא את המעמד האידיאלי להחזקת הנייד ברכב. התוצאה היתה ברורה. ה-iOttie easy one touch 2 ניצח בקלות.

יומיים אחרי זה ראיתי שיש עליו מבצע באמזון. הזמנתי שתי חתיכות. שיהיה.

הייתי די סקפטי לגבי העניין, עד כמה חתיכת פלסטיק עם וואקום, מומלצת ככל שתהיה, תלהיב אותי? מסתבר, שדי הרבה.


IMG_20150323_114234.jpg

מוצר איכותי בקופסא איכותית

ההרכבה ממש פשוטה. אפשר להדביק אותו בכל מקום, גם אם המשטח קמור, או לא ישר. מבחינת שימוש שוטף, רק מניחים את המכשיר, וקליק, הזרוע לופתת אותו באהבה, לא משנה כמה הוא גדול. אפשר לכוון את הזרוע לכל זווית, לקרב ולהרחיק את המכשיר, והוא תמיד יישאר יציב. לחיצה על שני כפתורים בצדדים, והופ, הנייד אצלך ביד.


IMG_20150403_071559.jpg

לא לשכוח להאזין לתחנה הכי טובה ברדיו

לצערי, המבצע באמזון כבר נגמר, ובתוספת דמי המשלוח הלא זולים לישראל, המחיר מגיע ל-40.51$. עדיין, לדעתי זאת הוצאה מאוד מאוד שווה. פנקו את עצמכם במתנה לחג.

#גאדגטים #טיפים